← Přehled článků

Stali jsme se součástí projektu Připrav Brno

Jsme rádi, že se ekologická udržitelnost stává čím dál tím větší prioritou i na regionální úrovni. Abychom podpořili tento pozitivní trend, připojili jsme se k iniciativě „Připrav Brno“. Tímto projektem město sdružuje podniky, které se aktivně snaží k pozitivnímu vývoji přispívat.
Podpis tohoto memoranda nás zavazuje ke snížení emisí CO2 o 40 % do roku 2030, a také k pomoci našim partnerům tohoto cíle dosáhnout s námi. Města jsou producenty až 60 % všech emisí a právě v nich budeme svádět boj o naši budoucnost.

Řešte energetiku podniku strategicky
Energetický management →

Mohlo by vás zaujímat

Udržitelné firmy 1. - 5 důvodů, proč řešit udržitelnost ve firmě
Udržitelnost, odpovědnost, ekologie… Určitě jste současný tlak na velké i menší společnosti také zaznamenali. Proč je vlastně dobře, že se tyto věci řeší, a jaké to může mít výhody? Vybrali jsme 5 důvodů, které považujeme za jedny z nedůležitějších - i když je jich samozřejmě mnohem víc!
Fotovoltatika pro veřejný sektor 2022. Jaké dotace můžete získat?
Poptávka po udržitelné energetice roste. Zájem o fotovoltaické elektrárny a další energetické investiční projekty se za poslední rok téměř ztrojnásobil, stejně jako ceny energií. A dotační politika je k obnovitelným zdrojům energie více než štědrá. Nevěříte? Přesvědčte se sami!
Udržitelné obce 1. - SMART cities
Co znamená pojem SMART cities? Jak může zlepšit život obyvatelům? Co si pod tím vším představit?

Zajímají mě dotace, úsporná opatření, ekologie, technologie nebo semináře

Vše důležité o energetice najdete přímo ve své e-mailové schránce.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.