Potkejme se naživo. Na webináři nebo na konferenci

Pravidelně přednášíme o novinkách v energetice pro firmy, obce i veřejnost. Přijďte si vyslechnout naše zkušenosti, využijte příležitost k rychlé konzultaci nebo se nás zeptejte, co říkáme na poslední trendy.

PKV | Jiří Španihel_s ESG pozadím
Termín
Místo
Pro koho
Připojte se k nám na neformální rozhovor a společnou snídani. Proč? Protože možná právě uvažujete o tom, jak rozvíjet svou firmu v oblasti energeticky udržitelného rozvoje, který zároveň přináší ekonomický smysl. Nebo byste možná rádi investovali do nových projektů zaměřených na energetickou úspornost a hledáte relevantní informace a možnosti. Právě pro vás, ať už jste našimi klienty nebo ne, pořádáme tyto pracovní snídaně.
Termín
Místo
Pro koho
Zaregistrujte se ke sledování prvního dílu druhé série. Premiéra 5.10. v 10:00. Pozvali jsme si člověka, který o implementaci technologických změn ve společnosti ví v Česku zdaleka nejvíce. Na těle nosí chytrá čidla, jezdí elektromobilem a fascinuje ho virtuální svět. Není to nikdo jiný než technologický evangelista Petr Mára, se kterým jsme se zamysleli nad tím, jak je možné implementovat změnu směrem k udržitelné budoucnosti.

Nestihli jste registraci nebo vám nakonec nevyšel čas? Nevadí!

Archiv webinářů a akcí