Zjistíme, kde přicházíte o statisíce a miliony

Poradíme vám, jak začít šetřit. Co nejefektivněji a co nejdříve. Osobně prohlédneme vaše budovy a areály, prověříme faktury a zanalyzujeme data. Energetický audit zpracujeme tak, že ho pochopíte na první přečtení. Ušetříme vám čas a dáme podklady pro efektivní investice do úspor energií.

PKV | Technici_banner
PKV | El. měřáky

Prošli jsme přes 25 000 budov, na které jsme zpracovali energetický audit

bullet

Energetický audit zvládneme sami, rychle a efektivně. Pro jednu halu, obecní úřad, nebo obchodní síť s 500 pobočkami.

Pokud to dává smysl, doporučíme i moderní možnosti úspor jako využití odpadního tepla, fotovoltaiku a online měření energií.

bullet

Prověříme stav budov a technologií v nich. Jako například vzduchotechniku, osvětlení, vytápění a další problémová místa, kde firmám i obcím nejčastěji mizí peníze.

Jedním dokumentem získáte podklady pro úspory energie a snížení uhlíkové stopy ve srozumitelné formě.

Pomáháme ve výrobě, v retailu i v obcích

Energetický management pro české pobočky Asko Nábytek.
Zpracování auditů poboček, následně dotační žádost a implementace energetického managementu.
Energetické audity a průkazy pro 12 500 bytů v ČR zpracované v přehledném a srozumitelném výstupu.
Za pouhé 3 měsíce jsme zpracovali energetický audit pro 225 poboček DM drogerie.
Audity mapující celou energetiku Geis a integrace energetického managementu pro 15 areálů.
Návrhy na úsporná opatření na základě energetických auditů, které šetří miliony ročně.

Díky auditu pochopíte, jak u vás energetika funguje, a dostanete konkrétní doporučení a základ pro strategický rozvoj vaší energetiky

Velké portfolio je pro nás běžnou praxí

,,Naším cílem bylo najít reálné úspory na objektech, rozvodech a technologiích. Společnost PKV k našim požadavkům přistoupila profesionálně. Jejich tým specialistů ochotně spolupracoval a v rámci zpracování energetických auditů navrhl vhodná úsporná opatření pro více než 60 našich objektů po celé ČR. Veškeré výstupy byly přehledně zpracovány v souhrnné zprávě, která navíc obsahuje návrhy úsporných opatření, které postupně realizujeme."

Vítězslav Mizera, MBA

Hlavní energetik, Skanska, a.s.

Pomáháme i ve městech a obcích

,,Ceny energií jdou po dlouhodobém poklesu strmě nahoru, a tak jsme se rozhodli řešit náklady za naši spotřebu. Nechali jsme od PKV zpracovat 40 energetických auditů pro naše objekty a díky nim jsme vyhodnotili možná úsporná opatření. Provedení auditu bylo pro nás velmi důležité z hlediska určení celkové koncepce města – jak bude s vlastním majetkem pracovat a do čeho investovat."

Ing. Tomáš Šturala

Ředitel Správy nemovitostí, město Znojmo

Audit, který vám dá strategii

„Lidé z PKV vytvořili energetický audit pro celý náš podnik. Přesnou analýzu proveditelnosti projektu jsme se následně rozhodli využít pro získání dotace, kterou jsme díky PKV opravdu obdrželi. Nyní máme nové, modernější a úspornější technologie.”

Tomáš Křemen

člen představenstva, LAPEK, a.s.

Přehledný dokument, odladěný s profesionály

,,Společnost PKV zpracovala energetické audity na naše energeticky náročné objekty. Spolupráce a komunikace s týmem PKV byla vždy bezproblémová. Výsledkem byl přehledný dokument, který zhodnotil energetickou náročnost našeho provozu a navrhl vhodná opatření energetických úspor

Ing. Radka Jechová

SHE manager, BENTELER ČR s.r.o.

Pomáháme ve výrobě, v retailu i v obcích

Energetický management pro české pobočky Asko Nábytek.
Zpracování auditů poboček, následně dotační žádost a implementace energetického managementu.
Energetické audity a průkazy pro 12 500 bytů v ČR zpracované v přehledném a srozumitelném výstupu.

Využijte audit jako příležitost k zisku

Připravíme plán auditu

Společně nastavíme cíle a naplánujeme audit vašich budov tak, abychom vytvořili výstup, který skutečně využijete.

Nasbíráme data

Naši odborní technici přijedou kamkoliv po celé České republice a prohlédnou všechny vaše budovy a jejich technologie.

Uděláme analýzu

Navrhneme soubor úsporných opatření, který rozdělíme do kategorií neinvestičních, nízkoinvestičních a investičních úsporných opatření.

Určíme si priority

Úspory z těchto kategorií zkombinujeme a spočítáme jejich návratnost, úsporu a výši investice s cílem najít nejvhodnější řešení.

Objevíme pro vás příležitosti k úspoře energií a finančnímu zisku.

Nechte nám na vás kontakt a my se ozveme. Zdarma za vás prověříme vaši povinnost mít energetický audit a navrhneme doporučený postup pro jeho zpracování. Co od vás potřebujeme:

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.

Děkujeme za vaši zprávu! Už je na cestě k nám a to znamená, že míč je na naší straně. Co nejdříve se vám ozveme s nabídkou pro realizaci auditu a s návrhem termínu bezplatné konzultace.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste prosím odeslat formulář později znovu.
PKV | Vedení_Jiří Španihel

Náš energetický audit je odladěný spolu s největšími hráči

Za dobu mého působení v PKV jsme zpracovali energetický audit na tisíce budov nejen v České republice. Od začátku jsme naše audity konzultovali s nezávislými experty v oboru – od univerzitních profesorů, až po ostřílené energetiky. Díky tomu dáváme zákazníkům skutečný přehled o jejich energetice. Pro tvorbu našich auditů rádi využíváme nové technologie, třeba drony. Splnění všech zákonných povinností je pro nás úplná samozřejmost.

Jiří Španihel

Technický ředitel PKV

Co je vlastně energetický audit?

Komplexní studie pro vaši energetiku

Jedná se o posouzení celého energetického hospodářství zadavatele z hlediska úspory energií a uhlíkové stopy. Společně s tím navrhuje nejpřijatelnější kombinaci úsporných opatření. Energetický audit může sloužit jako vhodný podklad pro získání dotační podpory pro vaše budoucí energetické projekty.

Pro některé firmy a města je audit dokonce ze zákona povinný

Energetický audit se řídí vyhláškou č. 140/2021 Sb. o energetickém auditu. Zákonnou povinnost mají podniky, které dosahují roční spotřeby energií přes 5 000 MWh, nebo mají nad 250 zaměstnanců, či přesahují obrat 1,3 miliardy Kč. Zákonnou povinnost mají také obce se spotřebou energií vyšší než 500 MWh dva kalendářní roky jdoucí po sobě. Energetický audit energetické hospodářství podniku a zároveň přináší cenné údaje pro úsporná opatření v rámci nakládání s energiemi a emisemi CO2.

PKV | Robert Pavlík

Hledáte profesionály, kteří vám audit zařídí?

Robert Pavlík

Obchodní manažer