Pomáháme vám uspět

Stojíme za energetickými projekty v hodnotě přes 9,5 miliardy Kč. Naše projekty jsme realizovali ve více než
2 500 městech a obcích po celém Česku. Budujeme udržitelnější svět skrze energetické úspory spolu s našimi klienty.

Pokud jsme váš typ projektu nedělali my, tak ho nedělal nikdo

Navrhli jsme první fotovoltaickou elektrárnu umístěnou nad skládku odpadu.
Snížili jsme náklady na provoz díky fotovoltaice pro 7 budov o celkovém výkonu 9,5 MW.
Zpracování auditů poboček, následně dotační žádost a implementace energetického managementu
Energetické audity pro 12 500 bytů v ČR zpracované v přehledném a srozumitelném výstupu
Energetický management pro více než 100 areálů napříč celou Evropou a následné energeticky úsporné projekty
Za pouhé 3 měsíce jsme zpracovali energetický audit pro 225 poboček DM drogerie
Audity mapující celou energetiku Geis a integrace energetického managementu pro 15 areálů
Příprava projektu a bleskové podání žádostí o dotaci v rekordním čase na FVE o kapacitě 8,5 MW
Návrhy na úsporná opatření na základě energetických auditů, které šetří miliony ročně

Každý projekt dovedeme do úspěšného konce

Obroučky brýlí s nízkou uhlíkovou stopou

Od analýzy přes rekonstrukci až k fotovoltaické elektrárně

"Naším cílem bylo najít reálné úspory na objektech, rozvodech a technologiích. Společnost PKV k našim požadavkům přistoupila profesionálně, jejich tým specialistů ochotně spolupracoval a v rámci zpracování energetických auditů navrhl vhodná úsporná opatření pro více než 60 našich objektů po celé ČR. Veškeré výstupy byly přehledně zpracovány v souhrnné zprávě, která navíc obsahuje návrhy úsporných opatření, který postupně realizujeme."

Vítězslav Mizera, MBA

Hlavní energetik, Skanska, a.s.

Udržitelnou energetikou pomáháme našim klientům k zisku

Hledáte profesionály, kteří vytvoří řád vaší energetice?

Ing. Ivan Korolov

rozvoj obchodu

+420 775 881 156
*Telefonní číslo je číslo našeho oddělení rozvoje obchodu, ne konkrétního obchodníka.
korolov@pkv.cz

Stojíme za energetickými projekty v hodnotě přes 9,5 miliardy Kč

Přes 8 let Vám pomáháme snižovat výdaje za energie po celé republice – naše projekty jsme realizovali ve více než 2500 městech a obcích po celém Česku. Budujeme udržitelnější svět skrze energetické úspory spolu s našimi klienty.

Naše projekty šetří energie i peněženky firmám, korporacím ale i městům a obcím

Vyhodnotíme energetické hospodářství. A připravíme komplexní energetické úspory, nebo přechod na bezemisní energetiku.

Chápeme skutečné potřeby zákazníků.
Ať už chcete šetřit za energie, nebo dosáhnout uhlíkové neutrality. Zajistíme audit a vypočítáme uhlíkovou stopu, připravíme technickou a úřední dokumentaci k investici, získáme dotaci, zařídíme výběrové řízení na dodavatele a zavedeme inovativní systém energetického managementu. Energetiku chápeme z pohledu zákazníka. Na rozdíl od konkurence. Proto v průběhu spolupráce odhalíme i milionové úspory, za které nemusíte platit ani statisíce.

Naši konzultanti připraví projekt, který má ekonomiku.
Jako jediní zvládneme energetické investiční projekty od začátku až do konce. Od první nabídky, přes projektovou dokumentaci, výběr dodavatele, až po podotační servis. Projektem vás provedeme a zůstaneme s Vámi i po realizaci. Nikdy nebudete sami. Je jedno, zda jste majitel průmyslových hal, developer, zemědělec nebo starostka. Naplníme všechny cíle, které si v projektu společně s Vámi stanovíme.

Díky našemu know-how z Vás uděláme experta na energetiku.
Otevřeme Vám oči. Nedostatky ve Vašem energetickém hospodářství budete vnímat sami. U prvního projektu proto neskončíme. Spolupracovat a konzultovat s námi Vaše záměry budete chtít i nadále.

Poznejte PKV v sérii podcastů s našimi majiteli
Podívejte se na naše webináře

“Silhouette Czechia je odborníkem v tom, co děláme. Tedy ve výrobě obrouček. Když ale přijde na energie a na fotovoltaiku, v tom odborníci nejsme. Proto jsme se na PKV obrátili. Chtěli jsme dostat tu nejlepší technologii, která na trhu je. Řešili jsme spolu každý detail tak, aby ten projekt dopadl přesně tak, jak chceme.”

Josef Veselka

Technický vedoucí

Přidejte se k řadě našich klientů, pro které jsme realizovali projekty po celé republice

"Cílem bylo najít reálné úspory na objektech, rozvodech a technologiích. Společnost PKV k našim požadavkům přistoupila profesionálně, jejich tým specialistů ochotně spolupracoval a v rámci zpracování auditů navrhl vhodné úspory pro více než 60 našich objektů po celé ČR. Veškeré výstupy byly přehledně zpracovány v souhrnné zprávě, která navíc obsahuje návrhy úsporných opatření, které postupně realizujeme."

Vítězslav Mizera, MBA

Hlavní energetik, Skanska, a.s.

"Spolupráce funguje skvěle. Jak ze strany obchodních věcí od pana Holbíka, tak technických od paní Ing. Kuchaříkové. Především si vážím trpělivosti s naší neznalostí přípravy žádosti o dotaci a rozsahem potřebných věcí, které jsme doteď neměli a museli sehnat ze dne na den. Rovněž si vážíme ochoty podílet se na projektu, který je v ČR zatím unikátní. Složitost technického řešení umístění FVE na skládku odpadů je věřím pro všechny strany výzvou."

Ing. Jan Šonský

Project manager strategických projektů, AVE CZ

„S celou spoluprací jsme byli maximálně spokojeni. Vše bylo na vysoké úrovni – příprava, přístup i servis po dokončení. V průběhu projektu jsme nemuseli řešit žádné komplikace. Musím zejména vyzdvihnout schopnosti projektové manažerky Kateřiny Sikorové. Jednání s ní bylo vždy přímé – vše jsme řešili na rovinu a vysvětlila nám vše potřebné. Společnost PKV tak mohu jen doporučit!“

Ing. Jan Salaj

technický ředitel, ŽPSV s.r.o.

Spolupráce se specialisty ze společnosti PKV byla opravdu profesionální a hlavně rychlá, což bylo vzhledem k šibeničnímu termínu zapotřebí. Společně jsme v krátké době připravili veškeré podklady pro podání žádosti o dotaci na výstavbu naší budoucí fotovoltaické elektrárny. Pokud dotaci získáme, bude nás fotovoltaika zásobovat zelenou energií. Její výstavba by nás měla zase o kousíček přiblížit k našemu cíli, jímž je uhlíková neutralita. Děkujeme za spolupráci.

PhDr. Barbora Černá Dvořáková, MBA

Vedoucí pro komunikaci a vnější vztahy

V rámci spolupráce se společností PKV BUILD s.r.o. si velmi ceníme proaktivního přístupu jejích pracovníků. Naše spolupráce, která začala před několika lety v oblasti vypracování průkazů energetické náročnosti našich bytových domů, se v průběhu dalších let dále rozvinula. Vzhledem k spokojenosti s tím, jakým způsobem se společnost PKV BUILD s.r.o. ujala tohoto úkolu, rozhodli jsme se obrátit se na ni také ve věci vypracování energetických auditů. I zde dopadl výsledek „na výbornou“.

Ing. Luděk Zelinka

Technický ředitel

Hledáte profesionály, kteří zkrotí vaše výdaje za energie?

Ozvěte se mi a domluvíme si schůzku.

+420 775 881 156korolov@pkv.cz

Ing. Ivan Korolov

obchodní koordinátor