← Přehled článků

Máme ocenění kanceláře roku 2020!

Když jsme se začátkem loňského roku rozhodli z kapacitních důvodů přestěhovat do nových kanceláří, nezáleželo nám pouze na tom, aby byly větší. Hlavním cílem bylo vytvořit takové místo, které bude odrážet firemní kulturu PKV a zároveň poskytne co největší pohodlí pro zaměstnance. Požadavky byly jasné – dostatek soukromí, kvalitní zázemí pro práci i možnost relaxace.

Vše se nakonec povedlo naplnit, což potvrzují nejen naši zaměstnanci, ale také odborná porota. Architekti a odborníci na design, kteří v ní zasedli nás totiž vybrali jako vítěze v soutěži Kanceláře roku 2020kategorii Poradenská kancelář!

Jednatel Jiří Pech k tomu dodává:

„Jsem rád, že se nám povedlo vybudovat prostředí, kde jsou naši zaměstnanci rádi a home office je pro ně spíše poslední možností. Kombinace technologií, zeleně, architektury a perfektního provedení nám dává možnost skvěle realizovat naše myšlenky, a dodávat tak klientům kvalitní služby. V kancelářích jim zároveň můžeme ukázat technologie, které jim sami doporučujeme.“Řešte energetiku podniku strategicky
Energetický management →

Mohlo by vás zaujímat

Na Dni otevřených dveří jsme přivítali přes stovku zájemců
Brány PKV se 9.listopadu otevřely podruhé. Více než stovku zájemců provedli kancelářemi náš jednatel Jirka Pech a HR ředitelka Bára Dudová. A v rámci navazujícího networkingu je seznámili s kolegy z jednotlivých oddělení, od kterých se návštěvníci dozvěděli třeba to, jak v praxi vypadá práce pro největšího energetického konzultanta v ČR.

Zajímají mě dotace, úsporná opatření, ekologie, technologie nebo semináře

Vše důležité o energetice najdete přímo ve své e-mailové schránce.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.