ENERGov: Snížíme spotřebu veřejných budov s dotací

Úspory a snížení spotřeby energie na veřejných budovách s dotací až 70 %

Maximalizujte s námi energetickou efektivitu z programu ENERGov. V rámci strategické iniciativy, jež má za cíl optimalizovat energetickou účinnost a implementovat obnovitelné a nízkoemisní zdroje v oblasti veřejných a státních budov, stejně jako ve veřejné infrastruktuře. S celkovou alokací ve výši 1,5 mld. Kč je cílem podpořit komplexní opatření, která zredukují energetické náklady, ale také výrazně přispějí k omezení environmentálního dopadu.

FVE elektrárna

Dotační příležitost pro Prahu, která tu dlouho nebyla

bullet

Snížíme energetickou náročnost vašich budov. Naprojektujeme fotovoltaiku a navrhneme úsporná opatření, která zvýší komfort v budově. Díky modernizaci osvětlení, nebo instalaci stínění.

Naši technici projdou vaše objekty a důkladně je zanalyzují. Naši experti zase navrhnou efektivní úsporná opatření, která splní podmínky dotace.

bullet

Připravíme pro vás celý úsporný projekt a následně požádáme na projekt o dotaci. A vy tak nemusíte řešit kroky separátně.

Díky dotaci ušetříte miliony a snížíte návratnost na projektech a zároveň ušetříte na účtech za energie.

Co je vlastně ENERGov?

Program ENERGov poskytuje podporu komplexních opatření ke zlepšení energetické účinnosti a využití obnovitelných a nízkoemisních zdrojů ve veřejných budovách, budovách státu a veřejné infrastruktuře. S podporou až do 70 %.

Můžete získat dotaci na úsporná opatření, jako jsou instalace efektivnějšího osvětlení, výměna kotle, rekuperace, ale také zateplení budovy či instalace fotovoltaiky. Tato opatření vám nejen pomohou snížit vaše energetické náklady, ale také přispějí k ochraně životního prostředí.

4 kroky k úspěšnému projektu s dotací

Potkáme se a vyslechneme si vaše plány

Promluvíme si, projdeme veškeré podklady a přidáme doporučení na úpravu projektu, abyste na dotaci dosáhli.

Zpracujeme a podáme žádost o dotaci

Projekt za vás popíšeme, získáme posudky a další povinné dokumenty. Žádost za vás podáme včetně všech příloh.

Zařídíme komunikaci s úřady

Vyřešíme komentáře hodnotitelů projektu, odpovíme na otázky a budeme reagovat na případné nové požadavky.

Zajistíme administraci dotace

Pomůžeme vám s výběrem dodavatelů a žádostí o platbu. Budeme hlavním kontaktem pro poskytovatele dotace a řešit s ním veškeré připomínky k projektu.

Pomáháme městům, obcím i státním organizacím s energetikou.

Naprojektovali jsme fotovoltaiky pro pobočky ÚEB v Praze a Olomouci se 100 % dotací. Na spolupráci jsme navázali dalšími projekty v roce 2023.
Obec Žleby šetří statisíce. Dotace navíc zlevnila celkovou investici o 70 % a navíc snížila návratnost o 13 let na 6,5 roku
Komplexní opatření pro úspory energie, doprovázená zpřehledněním energetiky ze dne na den, díky implementaci Enmon.

Dáme vám vědět, až se spustí další kolo předregistrace

Aktuálně probíhá podávání žádostí pro zájemce, kteří se přihlásili v rámci předregistrace. Nechte nám na sebe kontakt a ozveme se vám, jakmile bude otevřená další dotační výzva!

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.

Děkujeme za vaši zprávu! Už je na cestě k nám a to znamená, že míč je na naší straně. Jakmile bude dotační výzva aktuální, dáme vám vědět a domluvíme další postup.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste prosím odeslat formulář později znovu.

Dotace zatím neběží, ale nenechte si ji uniknout!

Aktuálně není dotační titul aktivní, ale to je skvělá příležitost se připravit na to, až opět vypsaná bude. Nechte nám na sebe kontakt a dáme vám v pravou chvíli vědět, až bude třeba začít řešit přípravu materiálů pro úspěšné podání dotace. Rádi vám s tím pomůžeme!

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.

Děkujeme za vaši zprávu! Už je na cestě k nám a to znamená, že míč je na naší straně. Jakmile bude dotační výzva aktuální, dáme vám vědět a domluvíme další postup.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste prosím odeslat formulář později znovu.

Hledáte profesionály, kteří vám zařídí dotaci?

Ivan Korolov

Rozvoj obchodu