Jak se k nám dostanete?

Bloudit určitě nebudete. Naše kanceláře jsou ve Vlněně, nedaleko od vlakového i autobusového nádraží. Podívejte se, kudy a jak se k nám lze dostat.

Najdete nás v Brně ve Vlněna Office Parku

Vlněna Office Park
Vlněna 526/3,
602 00 Brno
Budova B,
10. patro

Když k nám pojedete autem

Vjezdy do garáží Vlněny jsou z ulic:

A) Mlýnská – z ulice Mlýnská odbočte na křižovatce s ulicí Rumiště vlevo přímo do vjezdu garáží.

B) Přízova – vjezd do garáží je na adrese Přízova 3 po pravé straně.

Pro návštěvníky máme k dispozici parkovací stání č. 155, 156 a 157 označené cedulkou PKV, které lze využívat pouze po předchozí rezervaci u nás ve společnosti.

Při příjezdu k závoře zazvoňte na recepci a sdělte, že jdete do PKV. Naše zmíněná parkovací místa najdete v prvním podzemním podlaží pod budovami A a B. Následně vyjděte z garáží na recepci.

Upozornění: Vjezd z ulice Dornych je dočasně uzavřen.

Pokud k nám jedete hromadnou dopravou

Vlak

Jestliže přijedete vlakem, vystupte na stanici Brno hlavní nádraží. Když vyjdete z hlavní nádražní budovy, tak se k nám můžete projet jednu zastávku autobusem nebo jít pěšky.

Dostanete se k nám autobusy č.: 40, 48, 50, 61, 63. Vystoupíte na zastávce Úzká a budete pokračovat pěšky, viz níže.

Od budovy Hlavního nádraží jděte doprava, projděte pod viaduktem a pokračujte rovně po chodníku po ulici Dornych, směrem OC Vaňkovka. Na křižovatce přejděte přes přechod směrem k Vaňkovce a pokračujte stále rovně, až k vjezdu na parkoviště Vaňkovky. Vlevo je přechod, který Vás dovede k areálu Vlněna. Pokračujte na parkové nádvoří, po pravé straně za ČPP vejděte do prvních otočných dveří.

Autobus

Jestliže přijedete autobusem, vystupte na autobusovém nádraží. Odsud musíte kousek pěšky. Vyjděte na ulici Plotní a pokračujte doleva. Jděte rovně, minete obleky Bandi, poté přejděte na pravou stranu a uvidíte areál Vlněna.

V budově už máte vyhráno

Po vstupu do budovy běžte k recepci vpravo, nahlaste, že jdete do PKV. Obsluha vám dá kartičku, která vás pustí přes turnikety – najdete nás v 10. patře.

Nebojte se mi klidně zavolat, ráda vám pomůžu a nasměruju vás

Lenka Trybulová

Váš první kontakt v PKV