Jak se k nám dostanete?

Bloudit určitě nebudete. Naše kanceláře jsou ve Vlněně, nedaleko od vlakového i autobusového nádraží. Podívejte se, kudy a jak se k nám lze dostat.

Když k nám pojedete autem

Upozornění: Vjezd z ulice Dornych je dočasně uzavřen!!!

Vjezdy do garáží Vlněny jsou z ulic:

A) Mlýnská – z ulice Mlýnská odbočte na křižovatce s ulicí Rumiště vlevo přímo do vjezdu garáží.

B) Přízova – vjezd do garáží je na adrese Přízova 3 po pravé straně.

Při příjezdu k závoře zazvoňte na recepci a sdělte, že jdete do PKV. Naše parkovací místa najdete ve druhém podzemním podlaží (č. 313-324). Následně vyjděte z garáží na recepci.

Pokud k nám jedete hromadnou dopravou

Vlak

Jestliže přijedete vlakem, vystupte na stanici Brno hlavní nádraží. Když vyjdete z hlavní nádražní budovy, tak se k nám můžete projet jednu zastávku autobusem nebo jít pěšky.

Dostanete se k nám autobusy č.: 40, 48, 50, 61, 63. Vystoupíte na zastávce Úzká a budete pokračovat pěšky, viz níže.

Od budovy Hlavního nádraží jděte doprava, projděte pod viaduktem a pokračujte rovně po chodníku po ulici Dornych, směrem OC Vaňkovka (pokud jedete autobusem, zhruba v těchto místech vystoupíte). Na křižovatce přejděte přes přechod směrem k Vaňkovce a pokračujte stále rovně, až k vjezdu na parkoviště Vaňkovky. Vlevo je přechod, který Vás dovede k areálu Vlněna. Pokračujte na parkové nádvoří, po pravé straně za ČPP vejděte do prvních otočných dveří.

Autobus

Jestliže přijedete autobusem, vystupte na autobusovém nádraží. Odsud musíte kousek pěšky. Vyjděte na ulici Plotní a pokračujte doleva. Jděte rovně, minete obleky Bandi, poté přejděte na pravou stranu a uvidíte areál Vlněna.

Nebojte se mi klidně zavolat

Ráda vám pomůžu a nasměruju vás, ať už budete přijíždět nebo přicházet odkudkoliv.

+420 724 299 883info@pkv.cz

Lenka Blahová

váš první kontakt v PKV