← Akce

Fotovoltaika

Za minulý rok jsme navrhli realizaci projektů na fotovotaiku o kapacitě 19 tisíc kWp. Na webináři vám náš jednatel Ing. Ondřej Vaněk a naše obchodní manažerka Bc. Markéta Palánová představí jak taková realizace probíhá. Řekneme si jaká je současná realita FVE v České Republice? Jak lze snížit návratnost FVE až o 70 % pomocí aktuálních dotačních titulů

3.3.2021 22:00

Online Webinář

Soukromý Sektor

zaregistrovat se

O čem bude náš webinář?

Jako firma energetických konzultantů jsme za minulý rok navrhli energeticky úsporné projekty obsahující fotovoltaiku o kapacitě 19 tisíc kWp. Stojíme za každým sedmým realizovaným projektem fotovoltaiky v České republice, z toho 95 % námi realizovaných fotovoltaik je zapojeno do sítě díky naším vztahům s distributory.

Na našem webináři vám popíšeme jak takový projekt vypadá, co obnáší a co vám přinese. Přiblížíme vám také aktuální situaci fotovoltaiky v České republice.

Odpovíme si na několik otázek:

Jakým způsobem se vyvíjí situace s FVE v rámciEvropské Unie a České republiky?

Investice do FVE v rámci podniku, co může přinést?

Jakým způsobem můžete šetřit pomocí investice do FVE?

Jak se vyhnout problémům s realizací FVE ve vašem podniku?

Možnosti realizace FVE v kontextu aktuálních dotačních výzev?

Ing. Ondřej Vaněk

Ondřej Vaněk je jedním ze zakladatelů PKV. V oboru energetiky, konzultantů a investičních projektů se pohybuju více než 10 let a zná každý projekt, na kterém jsme v PKV pracovali. Jeho specializací jsou právě energetické investiční projekty, díky kterým firmy nebo obce šetří svoje náklady na energie nebo modernizují technologie.

Spojit se na LinkedIn

Jak se zúčastnit webináře?

1/

Registrujete se

Vyplníte 3 políčka v registračním formuláři a to je celé, nic víc od vás už chtít nebudeme.

2/

Dostanete e-mail

Den před konáním webináře vám do e-mailu pošleme všechny potřebné instrukce k připojení, včetně odkazu na připojení.

3/

Stačí se jen připojit

Webináře pořádáme na platformě ZOOM. Pro vás je výhodou, že se nemusíte nikde registrovat, ani si nic stahovat. Navíc se pohodlně připojíte z mobilu, počítače i tabletu – stačí kliknout na odkaz z e-mailu.

Chcete se zúčastnit webináře? Od účasti vás dělí jen minuta vašeho času!

ZAREGISTROVAT SE