CSR

Termín firemní sociální odpovědnost (CSR) se odkazuje na praktiky a pravidla, která jsou přijímána společnostmi a organizacemi s cílem převzít odpovědnost za pozitivní dopad na svět. Jedná se o koncept v oblasti firemního řízení, který integruje sociální a environmentální závazky do celkové strategie podniku.

Popis

Za zkratkou CSR se schovává termín corporate social responsibility. Jedná se o mezinárodní rámec pro samoregulaci soukromých firem s cílem přispět k společenským cílům prostřednictvím zapojení do dobrovolnictví nebo eticky orientovaných praktik. To, co bylo původně interní strategií soukromých firem, se nyní stalo součástí základů rozvoje mezinárodního podnikatelského zákonodárství a regulace, aby bylo zajištěno dodržování etických zásad.

Jaký je rozdíl mezi ESG a CSR?

CSR může být snadno zaměňováno s ESG, ale liší se tím, že ESG je měřitelné hodnocení nebo soubor kritérií, který slouží pro hodnocení CSR parametrů společnosti.

Chcete začít řešit ESG nebo provést vstupní audit?

Nechte nám na vás kontakt a my se vám ozveme! Prověříme vaše povinnosti v rámci standardů ESG a udržitelnosti a domluvím se na dalším postupu.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.

Děkujeme za vaši zprávu! Už je na cestě k nám a to znamená, že míč je na naší straně. Co nejdříve se vám ozveme s nabídkou pro realizace fotovoltaiky a s návrhem termínu bezplatné konzultace.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste prosím odeslat formulář později znovu.

Chcete lépe porozumět problematice nefinančního reportingu?

Ing. Ivan Korolov

rozvoj obchodu

+420 775 881 156
*Telefonní číslo je číslo našeho oddělení rozvoje obchodu, ne konkrétního obchodníka.
korolov@pkv.cz
Aby byla vaše cesta za úsporami a nižší uhlíkovou stopou opravdu pohodlná, pracujeme na webu s cookies. Přečtěte si, k čemu vaše osobní údaje využíváme a jak je chráníme před ostatními. Nebo náhledněte pod pokličku toho, jaká cookies potřebujeme a jak s nimi nakládáme.