Místo, kde se snoubí high-tech technologie a příroda

Technologie, které doporučujeme našim klientům, jsme přenesli i do našich nových kanceláří. Udržitelnost a pohodlí zde jde ruku v ruce. Přijďte se sami přesvědčit.

Lokalita: Vlněna Office Park Brno 

Dokončení: červenec 2020 

Plocha: 843 m2 

Máme nejlepší kanceláře v Brně. Odráží naši firemní kulturu, proto se líbí kolegům i klientům

Nejkrásnější výhled na město je ze společné kuchyňky, a i nejmladší nováček ve firmě má stejně kvalitní židli jako jednatel. Díky jednotlivým prvkům v prostoru a množství zeleně se podařilo vytvořit pro práci příjemný prostor, který poskytuje dostatek soukromí a zároveň udržuje týmy pohromadě a umožňuje všem vzájemně komunikovat.

Poznejte PKV v sérii podcastů s jejich majiteli

Propojujeme udržitelnost, technologie a pohodlí. Být udržitelný neznamená, že se člověk musí omezovat

Soukromí a pohodlí zaměstnanců je pro nás na prvním místě

Hlavním cílem architektky Andrei Pastrnek a jednatelů PKV bylo zajištění vhodného konceptu, který by odrážel firemní kulturu PKV a zajišťoval všem zaměstnancům dostatek soukromí, kvalitní zázemí pro svoji práci i možnost relaxace.  

V kancelářích je kladen důraz na použití kvalitních materiálů. Skleněné příčky propouští denní světlo dál do prostoru a zároveň tlumí hluk. V prostoru se opakují dýhované plochy, které zdůrazňují propojení s přírodou. Zeleň se nachází v každé z místností, a doplňuje tak celkovou atmosféru kanceláří. Mimo to přispívá ke zdravému a příjemnému prostředí.  

Vizuální styl vychází z podstaty společnosti, doplňuje naši filosofii a pohled na téma energií, ekologie a moderních technologií. Směr společnosti a koncept interiéru se prolíná pomocí světelné vlny, která reaguje na energetiku. Zeleň navazuje na další důležitý směr, a tím je ekologie. Lamely s rozdílnou délkou pak znázorňující grafy a úspory financí.  

Používáme přesně ty technologie, které doporučujeme i svým klientům

V objektu se nachází řada high-tech zařízení, jako příklad lze uvést osvětlení, které je regulováno pouze přes aplikace. Výkon zdrojů se navíc automaticky přizpůsobuje a reaguje na venkovní intenzitu přirozeného denního světla, díky čemuž zde nenajdete jediný vypínač. 

Každé pracovní místo disponuje dokovací stanicí, díky které na stolech nejsou žádné zbytečné kabely. Moderní velkoformátové dotykové obrazovky nebo ozvučení celého patra s ovládáním pomocí aplikace zajišťuje komfort zaměstnanců i klientů. V kancelářích využíváme přesně ty technologie, které doporučujeme svým klientům, protože víme, že fungují. 

Napsali o našich kancelářích...

Jsme součástí celosvětového vyběru "Best of 2020" serveru Archello

Vyhráli jsme poradenskou kancelář roku 2020!

Přijďte se k nám podívat, rádi vás kancelářemi provedeme

Stačí napsat nebo zavolat a není problém si s námi domluvit schůzku u nás v kancelářích. Rádi vás provedeme a vše vám osobně ukážeme.

+420 724 299 883info@pkv.cz

Lenka Blahová

váš první kontakt v PKV