Získejte materiály z proběhlých akcí

Čas od času sdílíme prezentace, záznamy nebo fotky z fyzických akcí. Pokud vám něco uniklo nebo chcete mít materiály u sebe, dejte nám vědět a pokud to je v našich silách, nasdílíme je i s vámi.

Termín
Místo
Pro koho
Vyplatí se vám fotovoltaika? Jaká je její návratnost a kterými dotacemi ji můžete zkrátit? Jak probíhá projekt fotovoltaiky krok po kroku a co k němu potřebujete? A je vůbec teď ten správný čas začít s projektem? Toto jsou informace, které potřebujete vědět, pokud fotovoltaiku zvažujete nebo se o ni zajímáte. Dáme vám je.
Termín
Místo
Pro koho
Připojte se k nám na neformální rozhovor a společnou snídani. Proč? Protože možná právě uvažujete o tom, jak rozvíjet svou firmu v oblasti energeticky udržitelného rozvoje, který zároveň přináší ekonomický smysl. Nebo byste možná rádi investovali do nových projektů zaměřených na energetickou úspornost a hledáte relevantní informace a možnosti. Právě pro vás, ať už jste našimi klienty nebo ne, pořádáme tyto pracovní snídaně.
Termín
Místo
Pro koho
Na další PKV talk si vyhraďte více času. Přinášíme vám totiž více než hodinu cenných informací o energetice a udržitelnosti. Díky panu Michnovi ze společnosti GasNet, kterého společně s Ivanem Machem vyzpovídal Radek Petráš, se dozvíte, jak se GasNetu daří provádět opatření pro energetické úspory. Jak by postupovali jinak při instalaci fotovoltaických elektráren, nebo jak u nich funguje implementace ESG.
Termín
Místo
Pro koho
Jak vypadá financování projektů obnovitelných zdrojů z pohledu banky? Jak se banky staví k takzvaným "zeleným” projektům? Co je to vlastně “zelený úvěr”?
Termín
Místo
Pro koho
Zveme Vás ke sledování naší nové série edukativních streamů - PKV talks. 🎤
Termín
Místo
Pro koho
Energetická krize otřásla celou podnikatelskou sférou. Státní podpora se zatím upíná převážně na domácnosti, a firmy tak nadále zůstávají v nejistotě. Některé dokonce ztrácí konkurenceschopnost. Faktura za energie se z běžné součásti podnikání stala strašákem, který způsobuje nespavost nejednomu vedení společnosti. I proto se na webináři zaměříme právě na strategii energetických úspor v rámci firmy.
Termín
Místo
Pro koho
Po roce navazujeme na náš nejúspěšnější webinář! Realita na trhu fotovoltaických elektráren se za rok zásadně změnila. Nadešel proto čas osvěžit Vaše povědomí o fotovoltaické realitě. Pokud jste se minulý rok nezúčastnili, nezoufejte. Teď je ta pravá chvíle náš webinář navštívit!
Termín
Místo
Pro koho
Zveme Vás na další PKV Webinář, který se tentokrát zaměří na možnosti úsporných investičních projektů v rámci nového dotačního období. Nové dotační období s sebou přináší spoustu titulů, např. Národní plán obnovy, Modernizační fond, OP TAK nebo Fond spravedlivé transformace. Tyto výzvy se zaměřují na projekty vedoucí k úspoře energií a snížení uhlíkové stopy.
Termín
Místo
Pro koho
Nová vyhláška energetických auditů přinesla hned několik změn. Analýza obsažená v auditech musí přinášet doporučení na snížení spotřeby energií nebo uhlíkové stopy o 10 %. Blíže si o tomto tématu pohovoříme na našem připravovaném PKV Webináři s Ing. Ondřejem Vaňkem.
Termín
Místo
Pro koho
Zveme Vás na námi pořádaný webinář na téma: Energetický management a sledování uhlíkové stopy. Po našem úspěšném webináři na realizaci FVE navazujeme dalším tématem, které může být pro vaši společnost klíčové.
Termín
Místo
Pro koho
Jako firma energetických konzultantů jsme za minulý rok navrhli energeticky úsporné projekty obsahující fotovoltaiky s instalovaným výkonem větším než 30 MWp a s bateriemi s kapacitou více než 10 MWh. Stojíme za každým sedmým realizovaným projektem fotovoltaiky v České republice. Na našem webináři vám popíšeme jak takový projekt vypadá, co obnáší a co vám přinese. Přiblížíme vám také aktuální situaci fotovoltaiky v České republice.
Termín
Místo
Pro koho
Dovolujeme si vás pozvat na náš webinář, na téma Poslední dotační titul pro podniky v roce 2020, který se uskuteční 9.12.2020 v 11 hodin. Tímto webinářem vás provede jednatel společnosti PKV Ondřej Vaněk.

Úsporná opatření, dotace, ekologie nebo technologie na jednom místě

Vše důležité o energetice najdete přímo ve své e-mailové schránce.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.
Děkujeme za váš zájem! Teď už vám žádná novinka neunikne.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste prosím odeslat formulář později znovu.