← Přehled článků

Kvartální poradu doplnila atmosféra prvorepublikové vily i večerní grilování

Na kvartální poradu za druhé čtvrtletí 2022 jsme se tentokrát vydali do brněnské funkcionalistické vily Stiassni. S řediteli jednotlivých oddělení jsme zde probrali výsledky za uplynulé období a vize do budoucna.

Sérii přednášek odstartoval jednatel společnosti Jiří Pech. A ačkoliv potemnělá atmosféra promítacího sálu připomínala dle slov kolegyně promítání Pulp Fiction, tak se černé historky z podsvětí naštěstí nekonaly. Namísto toho jsme probrali nové hodnoty společnosti, blížící se desetileté výročí PKV, plánovanou expanzi celé firmy i několikanásobný nárůst v zakázkách. Jiřího slova o tom, že naši práci děláme sakra dobře, tak v kontextu reálných čísel i ambicí dopadla na úrodnou půdu.

Po pár hodinách schůzování jsme se za odměnu odebrali na večerní grilování do zahrad vily, kde proběhnul menší teambuilding. A nechybělo nic, co patří ke každé dobré akci – spousta jídla, dobré pivo i kvalitní firemní kultura, která potvrzuje, že práce u nás není jenom o tvrdé dřině. Jak totiž pravil jeden klasik: „Život není žádná sranda, ale bez srandy by to nebyl život.“ A u PKV to platí dvojnásob.

Řešte energetiku podniku strategicky
Energetický management →

Mohlo by vás zaujímat

Jak zvládnout pracovní pohovor?
Pracovní pohovory jsou často stresující, ale nemusí to být zas tak hrozné. Důležité je se připravit a při samotném pohovoru se pár věcem vyvarovat. Naše vedoucí HR Bára Dudová o tom nedávno psala na svém LinkedInu, ale pro jistotou to shrneme i tady!
Rafťáci rakouští: teambuilding na vodě i pod ní klapl na jedničku
Hodinky jsou prý vodotěsné do doby, než se ponoří pod vodu. Tak alespoň hovoří jeden z Murphyho zákonů. Na konci července jsme vyrazili otestovat tuto tezi do rakouské obce Wildalpen. Někdo skončil na vodě, někdo pod ní, ale s klidným svědomím můžeme říct, že jsme se letos dokázali Murphymu vyhnout. Víceméně vzato.

Zajímají mě dotace, úsporná opatření, ekologie, technologie nebo semináře

Vše důležité o energetice najdete přímo ve své e-mailové schránce.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.