← Přehled článků

Na Dni otevřených dveří jsme přivítali přes stovku zájemců

Brány PKV se 9.listopadu otevřely podruhé. Více než stovku zájemců provedli kancelářemi náš jednatel Jirka Pech a HR ředitelka Bára Dudová. A v rámci navazujícího networkingu je seznámili s kolegy z jednotlivých oddělení, od kterých se návštěvníci dozvěděli třeba to, jak v praxi vypadá práce pro největšího energetického konzultanta v ČR.

O dny otevřených dveří mají tradičně největší zájem studenti technických oborů, kteří se k nám hlásí na praxi, či se ucházejí o zaměstnání při studiu. Společně s nimi samozřejmě vítáme i širší veřejnost: ta má šanci si prohlédnout nejhezčí kanceláře v Česku, poznat jedinečnou firemní kulturu a podívat se, jak se tvoří udržitelná energetika přímo u zdroje. A zájem byl letos enormní,“ říká naše HR ředitelka Barbora Dudová.

Studenti VUT se baví o pracovních nabídkách s kolegy z obchodu a výroby
Den otevřených dveří PKV je tradičně oblíbený mezi studenty VUT. Zdroj: PKV

Návštěvnost akce podpořilo i nově uzavřené partnerství PKV s VUT, které významně zlepšilo přístup studentů k pracovním nabídkám i možnostem odborných stáží v PKV. Všichni zájemci se navíc mohli v rámci následného networkingu pobavit s jednotlivými lidmi z obchodního, výrobního a marketingového týmu o tom, jak taková práce vlastně vypadá.

O Dni otevřených dveří PKV jsem se dozvěděla od spolužáků, vyrazila s nimi a bylo to super. Mohla jsem se pobavit s jednateli i jednotlivými zaměstnanci a nahlédnout do jejich pracovní náplně. Navíc jsem zjistila o nových možnostech studijní praxe a přemýšlím, že bych tady vlastně pracovala moc ráda. Škoda, že jsem přijela autem, mohla jsem si dát to čepované pivo,“ dodává se smíchem studentka VUT Iveta Ondrová.

Zajímá vás, jak takový Den otevřených dveří vypadá? Mrkněte na naše fotky v galerii, sledujte náš LinkedIn a IG, na kterých oznámíme další termín DOD a v mezičase nahlédněte třeba na naše aktuálně vypsané pracovní nabídky. Když se vám nějaká zalíbí, tak pro vás může být Den otevřených dveří v PKV klidně každý den. To nezní špatně, že?

Návštěvníci PKV si mohli kromě bohatého občerstvení užít i čepované pivo z naší pípy.
Návštěvníci si mohli kromě bohatého občerstvení užít i čepované pivo z naší pípy. Zdroj: PKV
Účast na Dni otevřených dveří PKV byla letos rekordní.
Účast na Dni otevřených dveří PKV byla letos rekordní. Zdroj: PKV
Návštěvníci ocenili komentovanou prohlídku Kanceláří roku 2020 s jednatelem PKV Jirkou Pechem a HR ředitelkou Bárou Dudovou.
Návštěvníci ocenili komentovanou prohlídku Kanceláří roku 2020 s jednatelem PKV Jirkou Pechem a HR ředitelkou Bárou Dudovou. Zdroj: PKV
Nejhezčí výhled na Brno je z kuchyňky PKV. Souhlasíte?
Nejhezčí výhled na Brno je z kuchyňky PKV. Souhlasíte? Zdroj: PKV
Řešte energetiku podniku strategicky
Energetický management →

Ing. Barbora Dudová

Barbora je naší HR ředitelkou. Stará se o nábory stávajících i budoucích odborníků na energetiku a má tak velký podíl na naší pozici jedničky v energetickém poradenství. Je jednou z prvních osob, se kterou se v PKV setkáte.

Ing. Barbora Dudová
V týmu budete s Bárou

Mohlo by vás zaujímat

“Přinášíme do Česka know-how na stavbu plovoucích fotovoltaik,“ říká technický ředitel PKV Jiří Španihel
Fotovoltaické elektrárny lze díky nově navržené konstrukci instalovat ve větším měřítku na vodní plochy. Na řešení holandských odborníků se byl se svým týmem podívat i technický ředitel PKV Jiří Španihel. Jednoduchost, robustnost a efektivita konstrukce dělá z plovoucích fotovoltaik perfektní zdroj obnovitelné energie, který brzy zavítá i do Česka.
Jako hlavní partner Fakulty stavební VUT propojujeme stavebnictví, udržitelnost a energetiku
Stáváme se hlavním partnerem Fakulty stavební VUT! V následujících letech budeme podporovat oborový i celkový rozvoj fakulty. Cílem partnerství je mimo jiné dostat na vysoké školy potřebné know-how a ukázat, že udržitelná energetika je sexy obor budoucnosti, který úzce souvisí nejenom se stavebnictvím.
Kvartální porada - Vinařství U Kapličky
Třetí kvartál jsme jako obvykle zakončili poradou. Místo, které jsme pro její konání tentokrát zvolili, nicméně zas tak obvyklé nebylo!

Zajímají mě dotace, úsporná opatření, ekologie, technologie nebo semináře

Vše důležité o energetice najdete přímo ve své e-mailové schránce.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.