Řídící kritéria (G)

Corporate governance je v kontextu ESG zásadně důležité pro hodnocení, jak kvalitně je vaše společnost řízena.

Popis

G faktory jsou řídícími kritérii v ESG investování. Jedná se o faktory, které se týkají řízení, správy a kontroly společnosti a zahrnují otázky jako transparentnost, etika, účetní a právní odpovědnost, korupce, diverzita vedení, ochrana akcionářských práv a další.

V kontextu ESG investování jsou G faktory důležité pro posouzení kvality řízení a správy společnosti, zejména z hlediska udržitelnosti a zodpovědnosti. Investoři využívají hodnocení G faktorů k posouzení rizik a příležitostí spojených s investováním do konkrétní společnosti.

Hodnocení G faktorů pomáhá investičním manažerům a investorům posoudit, jak dobře je společnost řízena a zda má vhodnou strategii pro řízení rizik a etické chování. Transparentnost a správné řízení společnosti jsou důležité pro udržitelnost a dlouhodobou prosperitu podnikání, a proto jsou stále důležitější.

Chcete začít řešit ESG nebo provést vstupní audit?

Nechte nám na vás kontakt a my se vám ozveme! Prověříme vaše povinnosti v rámci standardů ESG a udržitelnosti a domluvím se na dalším postupu.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.

Děkujeme za vaši zprávu! Už je na cestě k nám a to znamená, že míč je na naší straně. Co nejdříve se vám ozveme s nabídkou pro realizace fotovoltaiky a s návrhem termínu bezplatné konzultace.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste prosím odeslat formulář později znovu.

Chcete lépe porozumět problematice nefinančního reportingu?

Ing. Ivan Korolov

rozvoj obchodu

+420 775 881 156
*Telefonní číslo je číslo našeho oddělení rozvoje obchodu, ne konkrétního obchodníka.
korolov@pkv.cz
Aby byla vaše cesta za úsporami a nižší uhlíkovou stopou opravdu pohodlná, pracujeme na webu s cookies. Přečtěte si, k čemu vaše osobní údaje využíváme a jak je chráníme před ostatními. Nebo náhledněte pod pokličku toho, jaká cookies potřebujeme a jak s nimi nakládáme.