Sustainability management

Sustainability management je výraz pro řízení udržitelnosti. Může být definován mezinárodním standardem nebo vlastní politikou. Pro měření, vyhodnocování a sběr potřebných dat je vhodné využít software. Automatizace pomáhá získat lepší přehled a kontrolu nad daty monitorujícími dopad na životní prostředí.

Popis

Sustainability management je obecný termín, který popisuje procesy a postupy při řízení udržitelnosti a nefinančních dat v rámci společnosti. Nejčastěji je začleněn do tzv. Sustainability business plánu. Tento dokument často představuje důležitý prvek pro financující instituci nebo banku, protože poskytuje vizi, jak se společnost hodlá vyrovnat s výzvami v oblasti udržitelnosti.

Při větší komplexnosti dat a struktuře společnosti je sustainability management často řízen prostřednictvím specializovaného softwaru, který je schopný efektivně sbírat data napříč firmou a pomáhá odpovědným vedoucím nastavovat správné cíle, identifikovat rizika a následně je řídit.

Chcete začít řešit udržitelnost, dekarbonizaci nebo sustainability management?

Nechte nám na vás kontakt a my se vám ozveme! Prověříme vaše povinnosti v rámci standardů ESG a udržitelnosti a domluvím se na dalším postupu.

Zajímá vás, jak pracujeme s vašimi osobními údaji? Podívejte se sem.

Děkujeme za vaši zprávu! Už je na cestě k nám a to znamená, že míč je na naší straně. Co nejdříve se vám ozveme s nabídkou pro realizace fotovoltaiky a s návrhem termínu bezplatné konzultace.
Jejda, něco se pokazilo. Zkuste prosím odeslat formulář později znovu.

Chcete lépe porozumět problematice nefinančního reportingu?

Ing. Ivan Korolov

rozvoj obchodu

+420 775 881 156
*Telefonní číslo je číslo našeho oddělení rozvoje obchodu, ne konkrétního obchodníka.
korolov@pkv.cz
Aby byla vaše cesta za úsporami a nižší uhlíkovou stopou opravdu pohodlná, pracujeme na webu s cookies. Přečtěte si, k čemu vaše osobní údaje využíváme a jak je chráníme před ostatními. Nebo náhledněte pod pokličku toho, jaká cookies potřebujeme a jak s nimi nakládáme.